İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Eyüp Göktürk Satılık Daireler.

İstanbul Eyüp Göktürk bölgesi 3.İstanbul Hava Limanı,Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yolları bu bölgenin değerini arttırmıştır. Denize yakın olması Göktürk'ün geleceğini daha parlak hale getirmektedir.Özellikle site türü binalar ağırlıktadır.Göktürk beldesi konum itibarile piknikçilerin de cazibe merkezidir.Hafta sonları şehrin keşmekeşinden kurtulmak için yakın bir mesire bölgesidir. Belgrad Ormanına ve denize çok yakın olması ayrı bir değer kazandırmaktadır.Özellikle konum itibari ile şehir merkezine çok yakın olması ikamet edenler için artı bir değer katmaktadır.

Göktürk,elit ve üst düzey çalışanların ve son zamanlarda hava yolu personelinin ikamet ettiği bir semt olma özelliğini taşımaktadır..Sanki Ege Bölgesinin deniz kenarında şirin bir kıyı kasabasını andırmaktadır.

Bu nedenle Göktürk gayrimenkul yönünden talep gören bir bölgedir.Emlak değerleri piyasa fiyatlamasının üstünde seyretmektedir.Metronun gelmesi,İstanbul Hava Limanı,YSS Köprüsü ve otobanı,Kanal İstanbul projesi,Marina Yapılması ve Mesire alanlarının olması Göktürk'deki gayrimenkul fiyatlarını yukarı çekmektedir. Her sene piyasanın üzerinde prim yapmaktadır.Bölgede 10 yıldan fazla gayrimenkul yatırım danışmanlığı yapan firmamız,sizleri  İstanbul'un parlayan yıldızı Göktürk'de yatırım yapmaya çağırıyor.

Göktürk Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı.....

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir