İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Hakkımızda

Hakkımızda

Göktürk Gayrimenkul;

Dede mesleği olan İnşaat & Emlak sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.Firmamız, yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesini güvenerek kurulmuş bir aile şirketidir. Çalışanlar profesyonel ve tecrübelidir.Faaliyet alananlarımız; Hediyelik Eşya ve Mum İmalatı-Lisanslı Çocuk Ürünleri- Gayrimenkul Danışmalığı-Ürün Tedarik Hizmetidir. Satış & Pazarlama ağımızı ülke genelindeki Anabayi & Bayiler ve En büyük İnternet siteleri oluşturmaktadır.


Göktürk ve Kemerburgaz Bölgesinde değişen rekabet koşullarını göz önüne alarak, doğru bilgi ve metotlarla satış & pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız;Eyüp,Kemerburgaz ve Göktürk bölgesinde Gayrimenkul alım-satım-kiralama, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, proje satışı, kat karşılığı inşaat, emsal derecelendirme, tapu devir ve intikal alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Göktürk Gayrimenkul uzman ve eğitimli kadrosuyla insana saygı, müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal yapısıyla Göktürk ve Kemerburgaz'da sektörün önde gelen gayrimenkul danışmanlık kuruluşları arasında yer almaktadır. Şehrin merkezine yakın ancak karmaşadan uzak, İstanbul'un en seçkin yerleşim merkezleri arasında yer alan Göktürk ve Kemerburgaz'a yatırımcıların ilgisi artmaya devam etmektedir.


Belgrad Ormanı'na yakınlığı ve sakin yapısıyla özellikle çocuklu ve çocuk sahibi olmayı planlayan aileler Göktürk ve Kemerburgaz'ın sahip olduğu doğal güzellikler ve yeşil alanlar sebebiyle bu bölgede yaşamayı tercih ediyor. Yeni ve modern yapılanması,metronun gelmesi, deprem yönetmeliğine uygun inşaat kalitesi, sağlık tesisleri, otopark imkanları, eğitim kurumları ve güvenlik sebebiyle bölgeye talep her geçen gün artıyor..Göktürk ve Kemerburgaz zamanla kendi içinde her ihtiyaca cevap veren bir yapıya büründü. Geçtiğimiz yıllarda çıkartılan mütekabiliyet yasası ile artan yabancı yatırımcılar, 2B arazileriyle de yakından ilgileniyor. Son 5 yıldır Yabancı yatırımcılar Göktürk ve Kemerburgaz çevresine yoğun ilgi göstermekte... 2B arazilerine tapu verilme sürecinin başlamasıyla birlikte bölge yabancı yatırımcıların göz bebeği konumuna geldi.Bölge sınırları Arıcılar- Bolluca-Arnavutköy'e kadar genişlemekte... Arsa alımları bu bölgelerde devam etmektedir...Özellikle 3.Hava Limanı,Yavuzsultan Köprüsü ve Otobanı buranın yıldızını her geçen gün parlatıyor.

İşte bunca olumlu yönlerinden dolayıGöktürk Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak,sizleri Kemerburgaz ve Göktürk'e davet ediyoruz.Hayatı Yaşamak İçin....

GRN GLOBAL LTD

Hizmet Talep Formu

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir